O firmie

Koncern oponiarski Jinyu został założony w 1995 roku i na chwilę obecną jest w pierwszej 20-tce największych producentów na świecie.

W 2015 roku fabryki Sailun oraz Jinyu połączyły siły i stworzyli koncern “Sailun Jinyu Group LTD., produkowali opony pod markami Sailun Jinyu oraz Black Lion.Jednakże w końcu 2018 nastąpił podział spółek.Opony Black Lion to szeroki wachlarz bieżników w klasie premium .Koncern inwestuje znaczne środki w tworzenie nowego centrum badań i rozwoju .Koncern stawia największy nacisk na jakość mieszanki oraz redukcje hałasu i oporów toczenia.

Po naszych wewnętrznych testach okazało się że, przebiegi w porównaniu do europejski budżetówek są większe o 38-45 % .Serdecznie zapraszamy do testowania opon Black Lion a gwarantujemy ,że jakość przerośnie państwa oczekiwania.

0
Marka powstała w 1995 roku
0 miliardy
Aktywa firmy to 5.5 miliardy CNY
0
Ponad 2600 pracowników

Nowa fabryka  Black Lion w Wietnamie

JINYU (WIETNAM) TIRE CO., LTD uruchomiła produkcję swojej pierwszej opony TBR 30 marca 2021 czasu lokalnego, w swojej nowej fabryce, która ma mieć roczną zdolność produkcyjną           2 milionów sztuk opon! Po 9 miesiącach intensywnej budowy zespół projektowy JINYU (WIETNAM) TIRE CO., LTD przezwyciężył wiele wyzwań, w tym pandemię Covid-19, porę deszczową itp., i zbudował 19 budynków o łącznej powierzchni 130 000 metrów kwadratowych, zmontował 894 sprzęty i maszyn, zmontowały kompletną linię produkcyjną i położyły solidne podstawy do rozpoczęcia masowej produkcji.